2023 Schedule

DOWNLOAD SCHEDULE HERE (LAST UPDATED 5/7/23)

Playoffs Sunday May 14th, 2023
College Open Division
7:00 AM Foxboro Rink 1 CO Optimum Pro Performance Gotta Hockey Green
7:10 AM Foxboro Rink 2 CO Rapid Hockey Development Boston Knights
QuarterFinals
9:00 AM Foxboro Rink 1 CO CWE Prospects Red Game 1 Winner (G3)
9:10 AM Foxboro Rink 2 CO Quebec Prospects Game 2 Winner (G4)
9:00 AM Foxboro Rink 3 CO Punisher Hockey CWE Prospects Black
9:00 AM Canton Ice House Red CO Roc City YG White Edinger’s Edge
Semi-Finals
11:30 AM Foxboro Rink 1 CO Game 3 Winner Game 6 Winner (G7)
11:40 AM Foxboro Rink 2 CO Game 4 Winner Game 5 Winner (G8)
Championship Game
2:40 PM Foxboro Rink 2 CO Game 7 Winner Game 8 Winner (G9)
Jr. A Division
7:00 AM Canton Ice House Red Jr. A Salt City Prospects Gray Arsenal Hockey (G1)
7:10 AM Canton Ice House Blue Jr. A Gotta Hockey Coastal Elite (G2)
8:00 AM Foxboro Rink 3 Jr. A CEM Hockey Vanguard Hockey International (G3)
8:00 AM Canton Ice House Red Jr. A Buffalo Stampede Innovative Selects
8:10 AM Canton Ice House Blue Jr. A Prestige Yellow Nomadic Hockey Development (G5)
QuarterFinals
10:10 AM Foxboro Rink 2 Jr. A CWE Grey Game 1 Winner (G6)
10:00 AM Foxboro Rink 3 Jr. A Little Rhody/DMV Game 3 Winner (G7)
10:00 AM Canton Ice House Red Jr. A 93 Hockey White Game 2 Winner (G8)
10:10 AM Canton Ice House Blue Jr. A Game 4 Winner Game 5 Winner (G9)
Semi-Finals
12:30 PM Foxboro Rink 1 Jr. A Game 6 Winner Game 9 Winner (G10)
12:40 PM Foxboro Rink 2 Jr. A Game 7 Winner Game 8 Winner (G11)
Championship Game
3:40 PM Foxboro Rink 2 Jr. A Game 10 Winner Game 11 Winner (G12)
Jr.A Elite Division
QuarterFinals
8:00 AM Foxboro Rink 1 Elite 93 Hockey Services Black GBL Jr Bruins (G1)
8:10 AM Foxboro Rink 2 Elite CCHG Elite 1 BTB Selects (G2)
9:10 AM Canton Ice House Blue Elite CCHG Elite 2 Roc City Red
10:00 AM Foxboro Rink 1 Elite CWE Red Prestige Hockey Black (G4)
Semi-Finals
1:30 PM Foxboro Rink 1 Elite Game 4 Winner Game 2 Winner (G5)
1:40 PM Foxboro Rink 2 Elite Game 3 Winner Game 1 Winner (G6)
Championship Game
4:40 PM Foxboro Rink 2 Elite Game 5 Winner Game 6 Winner (G7)
Pre-Draft Schedule Friday May 12th, 2023
1 8:40 AM Foxboro Sports Center Rink 1 Jr. A Team North America White Coaches Choice Teal
2 8:50 AM Foxboro Sports Center Rink 3 Elite Roc City Elite Red Goats Selects  Black
3 9:00 AM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A CWE Elite White CEM
4 10:20 AM Foxboro Sports Center Rink 1 Elite Future Pro’s Waterfield Coaches Choice Elite 1
5 10:30 AM Foxboro Sports Center Rink 3 CO CWE Elite Prospects Red Coaches Choice CO Black
6 10:40 AM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A Bridgewater Bandits Jr. A Nomadic Hockey
7 12:00 PM Foxboro Sports Center Rink 1 Jr. A CWE Elite Grey Power Play Hockey Juniors
8 12:10 PM Foxboro Sports Center Rink 3 CO Bridgewater Bandits Nomadic Hockey
9 12:20 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Elite CWE Elite Red Coaches Choice Elite 3
10 1:40 PM Foxboro Sports Center Rink 1 Jr. A CEM Coaches Choice Teal
11 1:50 PM Foxboro Sports Center Rink 3 Jr. A CHG Hampton Roads Jr. A
12 2:00 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A Team North America Red Coaches Choice White
13 3:20 PM Foxboro Sports Center Rink 1 CO CWE Elite Prospects Red Power Play Hockey
14 3:30 PM Foxboro Sports Center Rink 3 Elite Roc City Elite Red Future Pro’s Waterfield
15 3:40 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Elite Goats Selects  Black Coaches Choice Elite 1
16 5:00 PM Foxboro Sports Center Rink 1 Jr. A Team North America White CWE Elite White
17 5:10 PM Foxboro Sports Center Rink 3 CO Coaches Choice CO Black GBL Jr. Bruins
18 5:20 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A Power Play Hockey Juniors NH Knights Gold
19 6:40 PM Foxboro Sports Center Rink 1 Jr. A CWE Elite Grey Boston Jr. Rangers Black
20 6:50 PM Foxboro Sports Center Rink 3 Elite Hawkeye Hockey Sevices GBL Jr. Bruins
21 7:00 PM Foxboro Sports Center Rink 2 CO Mole HC CO Boston Knights
22 8:20 PM Foxboro Sports Center Rink 1 CO Canada West Eastern Prospects Northstar Elite
23 8:30 PM Foxboro Sports Center Rink 3 Jr. A Boston Hockey Club Little Rhody/DMV Jr. A
24 8:40 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A Mole HC Jr. A Boston Jr. Rangers Grey
25 8:40 AM Canton Ice House Red Jr. A Top Speed Hockey Reider Hockey
26 8:50 AM Canton Ice House Blue Jr. A 93 Hockey Services White Prestige Placement Green
27 10:20 AM Canton Ice House Red Elite 93 Hockey Services Black Prestige Placement Black
28 10:30 AM Canton Ice House Blue CO Top Speed Hockey Reider Hockey
29 12:00 PM Canton Ice House Red Jr. A NH Knights Gold Boston Jr. Rangers Black
30 12:10 PM Canton Ice House Blue Jr. A Premier Hockey Group Vanguard Hockey INTL.
31 1:40 PM Canton Ice House Red Elite BTB Selects Elite NH Knights Black
32 1:50 PM Canton Ice House Blue Jr. A 93 Hockey Services White Top Speed Hockey
33 3:20 PM Canton Ice House Red Jr. A Reider Hockey Prestige Placement Green
34 3:30 PM Canton Ice House Blue CO Quebec Prospects Top Speed Hockey
35 5:00 PM Canton Ice House Red Elite Boston Jr. Blues Rapid Hockey Development
36 5:10 PM Canton Ice House Blue Jr. A Buffalo Stampede Warriors
37 6:40 PM Canton Ice House Red CO AD Advising Hampton Roads
38 6:50 PM Canton Ice House Blue Elite Coaches Choice Elite 2 Quebec Prospects
39 8:20 PM Canton Ice House Red CO Prestige Placement White Rapid Hockey Development
40 8:30 PM Canton Ice House Blue CO RI Rebels Quebec Prospects
41 7:00 AM NESV Prem CO Eels Green Roc City Young Guns White
42 7:20 AM NESV Sec CO TH Pioneers Coaches Choice Red
43 8:40 AM NESV Prem Jr. A Coastal Elite Roc City Elite White
44 9:00 AM NESV Sec Jr. A TH Pioneers Jr. A Coaches Choice Grey
45 10:20 AM NESV Prem Jr. A Coastal Elite Green Arsenal Hockey
46 10:40 AM NESV Sec Jr. A Boston Jr Terriers Roc City Elite Black
47 12:00 PM NESV Prem CO Optimum Pro Performance Coaches Choice Blue
48 12:20 PM NESV Sec CO Eels Grey Roc City Young Guns Black
49 1:40 PM NESV Prem CO Roc City Young Guns White TH Pioneers
50 2:00 PM NESV Sec CO Coaches Choice Red Eels Green
51 3:20 PM NESV Prem Jr. A Roc City Elite White TH Pioneers Jr. A
52 3:40 PM NESV Sec Jr. A Coaches Choice Grey Coastal Elite
53 5:00 PM NESV Prem Jr. A Arsenal Hockey Boston Jr Terriers
54 5:20 PM NESV Sec Jr. A Roc City Elite Black Coastal Elite Green
55 6:40 PM NESV Prem CO Coaches Choice Blue Eels Grey
56 7:00 PM NESV Sec CO Snipers Choice Punisher Hockey
57 8:20 PM NESV Prem CO Roc City Young Guns Black Optimum Pro Performance
58 8:40 PM NESV Sec CO Gotta Hockey Green Townshend Hockey
59 8:40 AM Thayer Sports Center Braintree Jr. A Prestige Placement Yellow Edge Hockey Skills Blue
60 10:20 AM Thayer Sports Center Braintree Jr. A BTB Selects Edge Hockey Skills Grey
61 12:00 PM Thayer Sports Center Braintree CO Prestige Placement White Northstar Elite
62 1:40 PM Thayer Sports Center Braintree Jr. A Edge Hockey Skills Blue Salt City Prospects Black
63 3:20 PM Thayer Sports Center Braintree Jr. A Valley Jr. Warriors Prestige Placement Yellow
64 5:00 PM Thayer Sports Center Braintree Jr. A SHC Salt City Prospects Grey
65 6:40 PM Thayer Sports Center Braintree Jr. A Long Beach Sharks Blue Innovative Selects
66 8:20 PM Thayer Sports Center Braintree Jr. A Valley Jr. Warriors Salt City Prospects Black
67 9:30 AM Rodman Arena NHL Walpole Jr. A Boston Bulls Long Beach Sharks Blue
68 11:10 AM Rodman Arena NHL Walpole Jr. A TM Hockey Edinger’s Edge
69 11:20 AM Rodman Arena Olympic Walpole CO Little Rhody/DMV CO Roc City Young Guns Red
70 12:50 PM Rodman Arena NHL Walpole CO CWE Elite Prospects Black Gotta Hockey Black
71 1:00 PM Rodman Arena Olympic Walpole CO Long Beach Sharks White Roc City Young Guns Silver
72 2:30 PM Rodman Arena NHL Walpole CO Edinger’s Edge Eels White
73 2:40 PM Rodman Arena Olympic Walpole Jr. A Boston Bulls Hockey Club Elite Gold
74 4:10 PM Rodman Arena NHL Walpole Jr. A Hockey Club Elite Blue Edinger’s Edge
75 4:20 PM Rodman Arena Olympic Walpole Jr. A TM Hockey Gotta Hockey Jr. A
76 5:50 PM Rodman Arena NHL Walpole CO CWE Elite Prospects Black Roc City Young Guns Red
77 6:00 PM Rodman Arena Olympic Walpole CO Little Rhody/DMV CO Gotta Hockey Black
78 7:30 PM Rodman Arena NHL Walpole Jr. A Vanguard Hockey INTL. CHG
Pre-Draft Schedule Saturday May 13th, 2023
79 7:00 AM Foxboro Sports Center Rink 1 CO Coaches Choice Red Roc City Young Guns White
80 7:10 AM Foxboro Sports Center Rink 3 CO Nomadic Hockey Eels White
81 8:40 AM Foxboro Sports Center Rink 1 CO Coaches Choice Blue Roc City Young Guns Black
82 8:50 AM Foxboro Sports Center Rink 3 Elite Quebec Prospects BTB Selects Elite
83 9:00 AM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A Premier Hockey Goup Nomadic Hockey
84 10:20 AM Foxboro Sports Center Rink 1 Elite Coaches Choice Elite 2 NH Knights Black
85 10:30 AM Foxboro Sports Center Rink 3 Jr. A Boston Hockey Club Coaches Choice White
86 10:40 AM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A Little Rhody/DMV Jr. A Team North America Red
87 12:00 PM Foxboro Sports Center Rink 1 CO Canada West Eastern Prospects Prestige Placement White
88 12:10 PM Foxboro Sports Center Rink 3 CO GBL Jr. Bruins CWE Elite Prospects Red
89 12:20 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A Coaches Choice Teal CWE Elite White
90 1:40 PM Foxboro Sports Center Rink 1 Jr. A CEM Team North America White
91 1:50 PM Foxboro Sports Center Rink 3 Elite GBL Jr. Bruins CWE Elite Red
92 2:00 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Elite Hawkeye Hockey Sevices Coaches Choice Elite 3
93 3:20 PM Foxboro Sports Center Rink 1 Elite Roc City Elite Red Coaches Choice Elite 1
94 3:30 PM Foxboro Sports Center Rink 3 CO Quebec Prospects Reider Hockey
95 3:40 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A NH Knights Gold CWE Elite Grey
96 5:00 PM Foxboro Sports Center Rink 1 Jr. A Boston Hockey Club Team North America Red
97 5:10 PM Foxboro Sports Center Rink 3 Elite Quebec Prospects NH Knights Black
98 5:20 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Elite BTB Selects Elite Coaches Choice Elite 2
99 6:40 PM Foxboro Sports Center Rink 1 Jr. A Little Rhody/DMV Jr. A Coaches Choice White
100 6:50 PM Foxboro Sports Center Rink 3 CO Power Play Hockey GBL Jr. Bruins
101 7:00 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Elite Hawkeye Hockey Sevices CWE Elite Red
102 8:20 PM Foxboro Sports Center Rink 1 CO Punisher Hockey AD Advising
103 8:30 PM Foxboro Sports Center Rink 3 CO Reider Hockey RI Rebels
104 8:40 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Elite Coaches Choice Elite 3 GBL Jr. Bruins
105 8:40 AM Canton Ice House Red Jr. A Edge Hockey Skills Grey SHC
106 8:50 AM Canton Ice House Blue Elite Prestige Placement Black Boston Jr. Blues
107 10:20 AM Canton Ice House Red Elite Goats Selects  Black Future Pro’s Waterfield
108 10:30 AM Canton Ice House Blue Elite 93 Hockey Services Black Rapid Hockey Development
109 12:00 PM Canton Ice House Red Jr. A Salt City Prospects Grey BTB Selects
110 12:10 PM Canton Ice House Blue Jr. A 93 Hockey Services White Reider Hockey
111 1:40 PM Canton Ice House Red CO Northstar Elite Rapid Hockey Development
112 1:50 PM Canton Ice House Blue Jr. A Salt City Prospects Black Prestige Placement Yellow
113 3:20 PM Canton Ice House Red CO Top Speed Hockey RI Rebels
114 3:30 PM Canton Ice House Blue Elite Boston Jr. Blues 93 Hockey Services Black
115 5:00 PM Canton Ice House Red Jr. A CHG Premier Hockey Goup
116 5:10 PM Canton Ice House Blue Jr. A Prestige Placement Green Top Speed Hockey
117 6:40 PM Canton Ice House Red Elite Rapid Hockey Development Prestige Placement Black
118 6:50 PM Canton Ice House Blue Jr. A Edge Hockey Skills Grey Salt City Prospects Grey
119 8:20 PM Canton Ice House Red CO Rapid Hockey Development Canada West Eastern Prospects
120 8:30 PM Canton Ice House Blue Jr. A SHC BTB Selects
121 8:40 AM NESV Prem CO Eels Green TH Pioneers
122 9:00 AM NESV Sec CO Punisher Hockey Hampton Roads CO
123 10:20 AM NESV Prem CO Power Play Hockey Coaches Choice CO Black
124 10:40 AM NESV Sec Jr. A Hockey Club Elite Blue TM Hockey
125 12:00 PM NESV Prem Jr. A Arsenal Hockey Roc City Elite Black
126 12:20 PM NESV Sec CO AD Advising Snipers Choice
127 1:40 PM NESV Prem Jr. A Coaches Choice Grey Jr. A Roc City Elite White
128 2:00 PM NESV Sec Jr. A Boston Jr. Rangers Grey Warriors
129 3:20 PM NESV Prem Jr. A Nomadic Hockey Hampton Roads Jr. A
130 3:40 PM NESV Sec Jr. A Boston Jr. Rangers Black Power Play Hockey Juniors
131 5:00 PM NESV Prem CO Edinger’s Edge Nomadic Hockey
132 5:20 PM NESV Sec CO Eels Grey Optimum Pro Performance
133 6:40 PM NESV Prem CO Hampton Roads CO Snipers Choice
134 7:00 PM NESV Sec Jr. A Coastal Elite Green Boston Jr Terriers
135 8:20 PM NESV Prem Jr. A Bridgewater Bandits Jr. A Hampton Roads Jr. A
136 8:40 PM NESV Sec Jr. A Coastal Elite TH Pioneers Jr. A
137 8:40 AM Thayer Sports Center Braintree Jr. A Long Beach Sharks Blue Hockey Club Elite Gold
138 10:20 AM Thayer Sports Center Braintree CO Boston Knights Townshend Hockey
139 12:00 PM Thayer Sports Center Braintree CO Long Beach Sharks White Mole HC CO
140 1:40 PM Thayer Sports Center Braintree Jr. A Edge Hockey Skills Blue Valley Jr. Warriors
141 3:20 PM Thayer Sports Center Braintree Jr. A Buffalo Stampede Mole HC Jr. A
142 5:00 PM Thayer Sports Center Braintree CO Mole HC CO Townshend Hockey
143 6:40 PM Thayer Sports Center Braintree Jr. A Boston Jr. Rangers Grey Buffalo Stampede
144 8:20 PM Thayer Sports Center Braintree Jr. A Mole HC Jr. A Warriors
145 9:00 AM Rodman Arena NHL Walpole Jr. A Boston Bulls Innovative Selects
146 9:10 AM Rodman Arena Olympic Walpole CO Bridgewater Bandits Edinger’s Edge
147 10:40 AM Rodman Arena NHL Walpole CO Roc City Young Guns Silver Gotta Hockey Green
148 10:50 AM Rodman Arena Olympic Walpole Jr. A Gotta Hockey Jr. A Edinger’s Edge
149 12:20 PM Rodman Arena NHL Walpole Jr. A Vanguard Hockey INTL. Bridgewater Bandits Jr. A
150 12:30 PM Rodman Arena Olympic Walpole CO Gotta Hockey Black Roc City Young Guns Red
151 2:00 PM Rodman Arena NHL Walpole CO CWE Elite Prospects Black Little Rhody/DMV CO
152 2:10 PM Rodman Arena Olympic Walpole Jr. A Hockey Club Elite Gold Innovative Selects
153 3:40 PM Rodman Arena NHL Walpole CO Roc City Young Guns Silver Boston Knights
154 3:50 PM Rodman Arena Olympic Walpole CO Gotta Hockey Green Long Beach Sharks White
155 5:20 PM Rodman Arena NHL Walpole CO Bridgewater Bandits Eels White
156 5:30 PM Rodman Arena Olympic Walpole Jr. A Gotta Hockey Jr. A Hockey Club Elite Blue
Playoffs Sunday May 14th, 2023
College Open Division
157 7:00 AM Foxboro Sports Center Rink 1 CO Bracket 7 Winner Bracket 9B Winner(G1)
158 7:10 AM Foxboro Sports Center Rink 2 CO Bracket 8 Winner Bracket 9A Winner(G2)
QuarterFinals
159 9:00 AM Foxboro Sports Center Rink 1 CO Bracket 1 Winner Game 1 Winner (G3)
160 9:10 AM Foxboro Sports Center Rink 2 CO Bracket 2 Winner Game 2 Winner (G4)
161 9:00 AM Foxboro Sports Center Rink 3 CO Bracket 3 Winner Bracket 6  Winner (G5)
162 9:00 AM Canton Ice House Red CO Bracket 4  Winner Bracket 5 Winner ( G6)
Semi-Finals
163 11:30 AM Foxboro Sports Center Rink 1 CO Game 3 Winner Game 6 Winner (G7)
164 11:40 AM Foxboro Sports Center Rink 2 CO Game 4 Winner Game 5 Winner (G8)
Championship Game
165 2:40 PM Foxboro Sports Center Rink 2 CO Game 7 Winner Game 8 Winner (G9)
Jr. A Division
166 7:00 AM Canton Ice House Red Jr. A Bracket 8 Winner Bracket 9 Winner (G1)
167 7:10 AM Canton Ice House Blue Jr. A Bracket 7  Winner Bracket 10 Winner (G2)
168 8:00 AM Foxboro Sports Center Rink 3 Jr. A Bracket 5 Winner Bracket 11B Winner (G3)
169 8:00 AM Canton Ice House Red Jr. A Bracket 4 Winner Bracket 12 Winner (G4)
170 8:10 AM Canton Ice House Blue Jr. A Bracket  6 Winner Bracket 11A Winner (G5)
QuarterFinals
171 10:10 AM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A Bracket 1 Winner Game 1 Winner (G6)
172 10:00 AM Foxboro Sports Center Rink 3 Jr. A Bracket 2  Winner Game 5 Winner (G7)
173 10:00 AM Canton Ice House Red Jr. A Bracket 3 Winner Game 2 Winner (G8)
174 10:10 AM Canton Ice House Blue Jr. A Game 4 Winner Game 5 Winner (G9)
Semi-Finals
175 12:30 PM Foxboro Sports Center Rink 1 Jr. A Game 6 Winner Game 9 Winner (G10)
176 12:40 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A Game 7 Winner Game 8 Winner (G11)
Championship Game
177 3:40 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Jr. A Game 10 Winner Game 11 Winner (G12)
Elite Division
QuarterFinals
178 8:00 AM Foxboro Sports Center Rink 1 Elite Bracket 3A Winner Bracket 1B Winner (G1)
179 8:10 AM Foxboro Sports Center Rink 2 Elite Bracket 4A Winner Bracket 2B Winner (G2)
180 9:10 AM Canton Ice House Blue Elite Bracket 2A Winner Bracket 4B Winner (G3)
181 10:00 AM Foxboro Sports Center Rink 1 Elite Bracket 1A Winner Bracket 3B Winner (G4)
Semi-Finals
182 1:30 PM Foxboro Sports Center Rink 1 Elite Game 4 Winner Game 3 Winner (G5)
183 1:40 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Elite Game 3 Winner Game 2 Winner (G6)
Championship Game
184 4:40 PM Foxboro Sports Center Rink 2 Elite Game 5 Winner Game 6 Winner (G7)